CMTB1-63DC 1P 1A-63A nuolatinės srovės MCB miniatiūrinis grandinės pertraukiklis saulės fotovoltinėms sistemoms
Produkto informacija
CMTB1-63 nuolatinės srovės automatiniai jungikliai (MCB) atlieka elektros prietaisų ir kitos apkrovos įrangos apsaugos nuo perkrovų ir trumpojo jungimo problemų funkciją, taip pat gali užtikrinti grandinės saugumą. Dauguma nuolatinės srovės automatinių jungiklių (MCB) naudojami kai kuriose nuolatinės srovės sistemose, tokiose kaip naujoji energija, saulės fotovoltinės sistemos ir kt. Nuolatinės srovės automatinių jungiklių įtampa paprastai svyruoja nuo 12 V iki 1000 V, o vardinė srovė gali siekti 63 A.
| Standartinis | IEC/EN 60947-2 |
| Nominali srovė (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lenkai | 1P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 250 V |
| Nominalus dažnis | 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 6000A |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Kreivės tipas | C |
| Taršos laipsnis | 3 |
| Aukštis | ≤ 2000 m |
| Maksimali laidų talpa | 25 m² |
| Įrengimas | 35 mm DIN bėgelis |
| Įeinančios linijos tipas | Viršuje |
Privalumas
1. Apsaugokite įrenginį nuo trumpojo jungimo srovės ir perkrovos srovės.
2. Kompaktiškas dydis: nuolatinės srovės automatiniai jungikliai yra kompaktiški ir taupūs vietą, todėl idealiai tinka naudoti mažuose elektros skyduose ir įrangoje.
3. Lengvas montavimas: nuolatinės srovės automatiniai jungikliai yra sukurti lengvam montavimui ir gali būti montuojami ant DIN bėgelių arba tiesiai ant skydelio.
Lenkai
Paraiška
Miniatiūrinis nuolatinės srovės jungiklis (MCB) yra plačiai naudojamas kai kuriose nuolatinės srovės sistemose, tokiose kaip nauja energija, saulės baterijos ir kt.
Kiti
Pakuotė
12 vnt. vidinėje dėžutėje, 240 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Klausimai ir atsakymai
Turime ISO 9001, ISO 14001 vadybos sistemos sertifikatus, o produktai yra sertifikuoti pagal tarptautinius sertifikatus CCC, CE, CB.
Pagrindinė rinka
„MUTAI Electric“ daugiausia dėmesio skiria Viduriniųjų Rytų, Afrikos, Pietryčių Azijos, Pietų Amerikos ir Rusijos rinkoms.
Kodėl verta rinktis mus
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









