CMTB1-63H 4P didelės pertraukimo galios McB miniatiūrinis grandinės pertraukiklis
Produkto informacija
CMTB1-63 miniatiūrinis automatinis jungiklis gali apsaugoti srovę nuo trumpojo jungimo ir perkrovos, taip pat gali būti naudojamas kaip retas elektros energijos perdavimo ir konvertavimo sistemos elementas. Miniatiūrinis automatinis jungiklis yra esminė bet kurios elektros sistemos dalis, užtikrinanti patikimą apsaugą nuo elektros pavojų ir saugų bei efektyvų elektros grandinių ir įrenginių veikimą.
| Produkto pavadinimas | Miniatiūrinis grandinės pertraukiklis MCB |
| Modelio Nr. | CMTB1-63 4P |
| Standartinis | IEC60898-1 |
| sertifikatas | CE |
| Nominali srovė (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lenkai | 4P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 400/415 V |
| Nominalus dažnis | Kintamoji srovė 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 6000A |
| Nominali impulsinė atlaikymo įtampa Uimp | 4000 V |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Momentinio atleidimo tipas | Kompaktinis diskas |
| Spalva | balta ir pilka |
| Paslauga | OEM ir ODM |
Lenkai
Paraiška
Miniatiūriniai MCB jungikliai yra profesionalūs ir plačiai naudojami pastatuose, gyvenamosiose patalpose, pramonėje, elektros energijos perdavime.
Privalumas
1. Grandinių apsauga nuo trumpojo jungimo srovės
2. Grandinių apsauga nuo perkrovos srovės
3. Didelė pralaužimo galia
4. Gražus dizainas ir lengvas montavimas
Kiti
Pakuotė
3 vnt. vidinėje dėžutėje, 60 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Klausimai ir atsakymai
„Mutai“ turi ISO 9001, ISO 14001 vadybos sistemos sertifikatus, o produktai yra gavę CCC, CE, CB ir kt. sertifikatus.
Pagrindinė rinka
Produktus palankiai vertina klientai, ypač Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Pietryčių Azijoje, Pietų Amerikoje, Rusijos rinkoje.
1. Pagrindiniai produktai: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktorius... ir kt.
2. Užbaigta pramonės grandinė nuo komponentų gamybos iki viso gaminio surinkimo, bandymo ir įprastinės kontrolės.
3. Produktai turi ISO 9001, ISO 14001 valdymo sistemos sertifikatus, o jų kvalifikacija atitinka tarptautinius CCC, CE, CB sertifikatus.
4. Profesionali techninė komanda, gali teikti OEM ir ODM paslaugas, gali tiekti konkurencingą kainą.
5. Greitas pristatymo laikas ir geras aptarnavimas po pardavimo.
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













