MUTAI CMTB1LE-63 4P liekamosios srovės valdomas grandinės pertraukiklis RCBO
Produkto informacija
CMTB1LE-63 liekamosios srovės valdomas grandinės pertraukiklis gali apsaugoti žmones ir elektros energiją nuo elektros smūgio, trumpojo jungimo, perkrovos gedimų. RCBO daugiausia naudojamas komerciniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose,
Tai atitinka IEC61009-1 standartą.
| Produkto pavadinimas | Likutinės srovės valdomas grandinės pertraukiklis |
| Modelio Nr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standartinis | IEC61009-1 |
| Nominali srovė (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lenkai | 4P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 400 V |
| Nominalus dažnis | Kintamoji srovė 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 3000 A / 4500 A / 6000 A |
| Nominali impulsinė atlaikymo įtampa Uimp | 4000 V |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Momentinio atleidimo tipas | C arba D |
| Nominali liekamoji darbinė srovė In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Kreivė
Kontūras ir montavimo matmenys (mm)
Privalumas
1. Trumpojo jungimo srovės ir perkrovos srovės apsauga
2. Apsauga nuo elektros smūgių: liekamosios srovės grandinės pertraukiklis aptinka ir nutraukia elektros gedimus, atsiradusius dėl srovės nuotėkio į žemę, taip užkertant kelią elektros smūgiams ir elektros smūgiams.
3. Greitas reagavimo laikas: Šie jungikliai sukurti taip, kad aptikus elektros gedimą, jie suveiktų greitai, dažnai per sekundės dalį.
Lenkai
Paraiška
Miniatiūriniai MCB jungikliai yra profesionalūs ir plačiai naudojami pastatuose, gyvenamosiose patalpose, pramonėje, elektros energijos perdavime.
Kiti
Pakuotė
1 vnt. vidinėje dėžutėje, 20 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pagrindinė rinka
„MUTAI Electric“ ypatingą dėmesį skiria Artimųjų Rytų, Afrikos, Pietryčių Azijos, Pietų Amerikos ir Rusijos rinkų aptarnavimui ir kt.
Kodėl verta rinktis mus
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












