CMTB1-63DC 2P nuolatinės srovės miniatiūrinis grandinės pertraukiklis
Produkto informacija
CMTB1-63 nuolatinės srovės miniatiūrinis jungiklis gali apsaugoti elektros prietaisus ir kitą apkrovos įrangą nuo perkrovų ir trumpojo jungimo problemų bei užtikrinti grandinės saugumą. Dauguma nuolatinės srovės jungiklių naudoja kai kurias nuolatinės srovės sistemas, tokias kaip saulės energijos sistemos, akumuliatorių atsarginės sistemos, naujos energijos sistemos ir kt.
Nuolatinės srovės miniatiūriniai jungikliai yra patikimas ir ekonomiškas sprendimas apsaugoti nuolatinės srovės grandines nuo elektros gedimų, o dėl kompaktiško dydžio, greito išjungimo ir didelės atjungimo galios jie yra populiarus pasirinkimas įvairiose srityse.
Nuolatinės srovės jungiklio įtampa paprastai svyruoja nuo 12 V iki 1000 V, o vardinė srovė gali siekti iki 63 A.
| Standartinis | IEC/EN 60947-2 |
| Nominali srovė (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lenkai | 2P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 500 V |
| Nominalus dažnis | 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 6000A |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Kreivės tipas | C |
| Taršos laipsnis | 3 |
| Aukštis | ≤ 2000 m |
| Maksimali laidų talpa | 25 m² |
| Įrengimas | 35 mm DIN bėgelis |
| Įeinančios linijos tipas | Viršuje |
Privalumas
1. Greitas išsijungimas: nuolatinės srovės automatiniai jungikliai yra sukurti taip, kad greitai išsijungtų elektros gedimo atveju, o tai padeda išvengti įrangos ir laidų pažeidimo.
2. Didelė pertraukimo galia: nuolatinės srovės automatiniai jungikliai tiekiami su įvairia pertraukimo galia, o tai reiškia, kad jie gali atlaikyti didelę srovę neišsijungdami.
3. Patikimas veikimas: nuolatinės srovės automatiniai jungikliai yra sukurti taip, kad užtikrintų patikimą ir pastovų veikimą per ilgą tarnavimo laiką, o tai padeda sumažinti priežiūros ir keitimo išlaidas.
4. Lengvas montavimas: nuolatinės srovės automatiniai jungikliai yra sukurti lengvam montavimui ir gali būti montuojami ant DIN bėgelių arba tiesiai ant skydelio.
Lenkai
Paraiška
Miniatiūriniai nuolatinės srovės jungikliai (MCB) yra plačiai naudojami kai kuriose nuolatinės srovės sistemose, tokiose kaip nauja energija, saulės baterijos ir kt.
Kiti
Pakuotė
6 vnt. vidinėje dėžutėje, 120 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Klausimai ir atsakymai
Produktai turi ISO 9001, ISO 14001 vadybos sistemos sertifikatus, atitinka tarptautinius CCC, CE, CB sertifikatus.
Pagrindinė rinka
„MUTAI Electric“ daugiausia dėmesio skiria Viduriniųjų Rytų, Afrikos, Pietryčių Azijos, Pietų Amerikos ir Rusijos rinkoms.
Kodėl verta rinktis mus
1. Turėdami daugiau nei 10 metų patirtį gaminant MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktorių ir kt. gaminius.
2. Užbaigta pramonės grandinė nuo komponentų gamybos iki viso gaminio surinkimo, bandymo ir įprastinės kontrolės.
3. Produktai turi ISO 9001, ISO 14001 valdymo sistemos sertifikatus, o jų kvalifikacija atitinka tarptautinius CCC, CE, CB sertifikatus.
4. Profesionali techninė komanda, gali teikti OEM ir ODM paslaugas, gali tiekti konkurencingą kainą.
5. Greitas pristatymo laikas ir geras aptarnavimas po pardavimo.
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










