CMTB1-63DC 4P nuolatinės srovės saulės MCB miniatiūrinis grandinės pertraukiklis
Produkto informacija
CMTB1-63 nuolatinės srovės automatinis jungiklis (MCB) gali apsaugoti elektros prietaisus ir kitą apkrovos įrangą nuo perkrovų ir trumpojo jungimo problemų bei užtikrinti grandinės saugumą. Dauguma nuolatinės srovės automatinių jungiklių (MCB) naudojami kai kuriose nuolatinės srovės sistemose, tokiose kaip naujoji energija, saulės fotovoltinės sistemos ir kt. Nuolatinės srovės automatinio jungiklio įtampa paprastai svyruoja nuo 12 V iki 1000 V, o vardinė srovė gali siekti iki 63 A.
| Standartinis | IEC/EN 60947-2 |
| Nominali srovė (A) | 1A–63A |
| Lenkai | 4P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 1000 V |
| Nominalus dažnis | 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 6000A |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Kreivės tipas | C |
| Taršos laipsnis | 3 |
| Aukštis | ≤ 2000 m |
| Maksimali laidų talpa | 25 m² |
| Įrengimas | 35 mm DIN bėgelis |
| Įeinančios linijos tipas | Viršuje |
Privalumas
1. Grandinių apsauga nuo trumpojo jungimo srovės
2. Grandinių apsauga nuo perkrovos srovės
3. Didelė pralaužimo galia
4. Gražus dizainas ir lengvas montavimas
Lenkai
Paraiška
Miniatiūriniai nuolatinės srovės jungikliai (MCB) yra plačiai naudojami kai kuriose nuolatinės srovės sistemose, tokiose kaip nauja energija, saulės baterijos ir kt.
Kiti
Pakuotė
3 vnt. vidinėje dėžutėje, 60 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Klausimai ir atsakymai
Produktai turi ISO 9001, ISO 14001 vadybos sistemos sertifikatus, atitinka tarptautinius CCC, CE, CB sertifikatus.
Pagrindinė rinka
„MUTAI Electric“ daugiausia dėmesio skiria Viduriniųjų Rytų, Afrikos, Pietryčių Azijos, Pietų Amerikos ir Rusijos rinkoms.
Kodėl verta rinktis mus
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








