CMTB1-63DC 3P nuolatinės srovės saulės energijos miniatiūrinis grandinės pertraukiklis
Produkto informacija
CMTB1-63 nuolatinės srovės MCB miniatiūriniai grandinės pertraukikliai yra įvairių dydžių ir vardinių parametrų, ir juos galima naudoti įvairiose srityse, įskaitant saulės energijos sistemas, akumuliatorių atsargines sistemas, jūrų ir automobilių sistemas bei pramonines mašinas.
Nuolatinės srovės jungiklio įtampa paprastai svyruoja nuo 12 V iki 1000 V, o vardinė srovė gali siekti iki 63 A.
| Standartinis | IEC/EN 60947-2 |
| Nominali srovė (A) | 1A–63A |
| Lenkai | 3 |
| Nominali įtampa Ue (V) | 750 V |
| Nominalus dažnis | 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 6000A |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Kreivės tipas | C |
| Taršos laipsnis | 3 |
| Aukštis | ≤ 2000 m |
| Maksimali laidų talpa | 25 m² |
| Įrengimas | 35 mm DIN bėgelis |
| Įeinančios linijos tipas | Viršuje |
Privalumas
1. Apsauga nuo perkrovos ir trumpojo jungimo
2. Išjungimo charakteristikos: Nuolatinės srovės automatinių jungiklių išjungimo charakteristikos skiriasi nuo kintamosios srovės automatinių jungiklių dėl skirtingos nuolatinės įtampos pobūdžio.
3. Įtampos įvertinimas: nuolatinės srovės automatiniai jungikliai turi įtampos įvertinimą, specialiai skirtą nuolatinės srovės grandinėms, paprastai svyruojantį nuo 12 V iki 1000 V nuolatinės srovės.
4. Lanko nutraukimas: nuolatinės srovės automatiniai jungikliai (MCB) yra skirti nutraukti nuolatinės srovės lankus, kurie elgiasi kitaip nei kintamosios srovės lankai.
Lenkai
Paraiška
Miniatiūriniai nuolatinės srovės jungikliai (MCB) yra plačiai naudojami kai kuriose nuolatinės srovės sistemose, tokiose kaip naujos energijos, saulės energijos, elektrinės ir pramonės įmonės ir kt.
Kiti
Pakuotė
4 vnt. vidinėje dėžutėje, 80 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Klausimai ir atsakymai
Produktai turi ISO 9001, ISO 14001 vadybos sistemos sertifikatus, atitinka tarptautinius CCC, CE, CB sertifikatus.
Pagrindinė rinka
„MUTAI Electric“ daugiausia dėmesio skiria Viduriniųjų Rytų, Afrikos, Pietryčių Azijos, Pietų Amerikos ir Rusijos rinkoms.
Kodėl verta rinktis mus
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











