Mutai CMTB1-63 3P MCB miniatiūrinis grandinės pertraukiklis
Produkto informacija
CMTB1-63 miniatiūrinis automatinis jungiklis gali apsaugoti įrenginį nuo trumpojo jungimo ir perkrovos, jis taip pat gali būti naudojamas retam elektros energijos sistemos perdavimui ir konvertavimui. Miniatiūrinis jungiklis yra pažangios konstrukcijos, patikimas, pasižymi didele atjungimo galia, elegantiška išvaizda ir kt. Korpusas ir dalys pagamintos iš medžiagų, kurios yra atsparios smūgiams ir stiprioms antipireninėms savybėms.
| Produkto pavadinimas | MCB miniatiūrinis grandinės pertraukiklis |
| Modelio Nr. | CMTB1-63 3P |
| Standartinis | IEC60898-1 |
| sertifikatas | CE |
| Nominali srovė (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lenkai | 3P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 400/415 V |
| Nominalus dažnis | Kintamoji srovė 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 3000 A / 4500 A / 6000 A |
| Nominali impulsinė atlaikymo įtampa Uimp | 4000 V |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Momentinio atleidimo tipas | Kompaktinis diskas |
| Spalva | Balta + raudona |
| Paslauga | OEM ir ODM |
Kreivė
Lenkai
Privalumas
1. Mažas ir kompaktiškas, lengvai montuojamas
2. Trumposios srovės, perkrovos, didelės pertraukimo galios savybė
3. gali užtikrinti patikimą apsaugą nuo elektros gedimų ir yra išbandyti pagal tarptautinius saugos standartus.
Paraiška
MCB produktai plačiai naudojami pastatuose, gyvenamosiose patalpose, pramonėje, elektros energijos perdavime.
Kiti
Pakuotė
4 vnt. vidinėje dėžutėje, 60 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pagrindinė rinka
Vidurio Rytai, Afrika, Pietryčių Azija, Pietų Amerika, Rusijos rinka.
Kodėl verta rinktis mus
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













