MUTAI CMTB1-63H 2P miniatiūrinis MCB grandinės pertraukiklis
Produkto informacija
CMTB1-63 miniatiūrinis jungtuvas dažniausiai naudojamas elektros sistemose apsaugai nuo perkrovų ir trumpųjų jungimų. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip retas energijos perdavimo ir konvertavimo sistemos elementas. Miniatiūriniai jungtuvai tinka įvairioms reikmėms – nuo gyvenamųjų iki pramoninių, ir dažniausiai naudojami apšvietimo, šildymo ir variklių valdymo grandinėse.
| Produkto pavadinimas | Miniatiūrinis grandinės pertraukiklis |
| Modelio Nr. | CMTB1-63 2P |
| Standartinis | IEC60898-1 |
| sertifikatas | CE |
| Nominali srovė (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lenkai | 2P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 400/415 V |
| Nominalus dažnis | Kintamoji srovė 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 6000A |
| Nominali impulsinė atlaikymo įtampa Uimp | 4000 V |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Momentinio atleidimo tipas | Kompaktinis diskas |
| Spalva | Balta ir pilka |
| Paslauga | OEM ir ODM |
Lenkai
Paraiška
Miniatiūriniai jungikliai plačiai naudojami pastatuose, gyvenamosiose patalpose, pramonėje, elektros energijos perdavime.
Privalumas
1. Trumpojo jungimo srovės ir perkrovos srovės apsauga, taip pat gali būti naudojama kaip retas elektros energijos sistemos perdavimas ir konvertavimas.
2. Kompaktiškas dydis: MCB yra sukurti taip, kad būtų maži ir kompaktiški, todėl juos lengva montuoti ir įmontuoti į elektros skydines ir paskirstymo skydus.
3. Greitas išsijungimas: automatiniai jungikliai yra sukurti taip, kad greitai išsijungtų perkrovos ar trumpojo jungimo atveju, o tai padeda išvengti elektros įrangos pažeidimų ir galimo pavojaus žmonėms.
4. Didelė pralaužimo galia
Kiti
Pakuotė
6 vnt. vidinėje dėžutėje, 120 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Klausimai ir atsakymai
Produktai turi ISO 9001, ISO 14001 vadybos sistemos sertifikatus, atitinka tarptautinius CCC, CE, CB sertifikatus.
Pagrindinė rinka
„MUTAI Electric“ daugiausia dėmesio skiria Viduriniųjų Rytų, Afrikos, Pietryčių Azijos, Pietų Amerikos ir Rusijos rinkoms.
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












