CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A miniatiūrinis automatinis jungiklis
Produkto informacija
CMTB1-63 miniatiūrinis jungtuvas turi trumpojo jungimo ir perkrovos apsaugos funkciją, taip pat gali būti naudojamas kaip retas elektros energijos perdavimo ir konvertavimo sistemos įtaisas. Miniatiūrinis jungtuvas pasižymi pažangia konstrukcija, patikimu veikimu, didele atjungimo galia, elegantiška išvaizda ir kt. Korpusas ir dalys pagamintos iš smūgiams atsparios ir stipriai liepsnai atsparios medžiagos.
| Produkto pavadinimas | Automatinis jungiklis |
| Modelio Nr. | CMTB1-63 1P |
| Standartinis | IEC60898-1 |
| sertifikatas | CE |
| Nominali srovė (A) | 1-63A |
| Lenkai | 1P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Nominalus dažnis | Kintamoji srovė 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 3000 A / 4500 A / 6000 A |
| Nominali impulsinė atlaikymo įtampa Uimp | 4000 V |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Momentinio atleidimo tipas | C tipo arba D tipo |
| Spalva | Balta |
| Paslauga | OEM ir ODM |
Kreivė
Lenkai
Privalumas
1. Grandinių apsauga nuo trumpojo jungimo srovės
2. Grandinių apsauga nuo perkrovos srovės
3. Gražus dizainas ir lengvas montavimas
Paraiška
Miniatiūriniai MCB jungikliai plačiai naudojami pastatuose, gyvenamosiose patalpose, pramonėje, elektros energijos perdavime ir kt.
Kiti
Pakuotė
12 vnt. vidinėje dėžutėje, 240 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pagrindinė rinka
Vidurio Rytai, Afrika, Pietryčių Azija, Pietų Amerika, Rusijos rinka ir kt.
Kodėl verta rinktis mus
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













