MUTAI CMTB1LE-63 1P N liekamosios srovės valdomas grandinės pertraukiklis RCBO
Produkto informacija
CMTB1LE-63 liekamosios srovės valdomas grandinės pertraukiklis gali apsaugoti žmones ir elektros energiją nuo elektros smūgio, trumpojo jungimo, perkrovos gedimų. RCBO daugiausia naudojamas komerciniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose. Jis atitinka IEC61009-1 standartą.
CMTB1LE-63 RCBO skirtas AC50/60Hz, vardinei įtampai 230V/240V/400V/415V ir vardinei srovei iki 63A.
| Produkto pavadinimas | RCBO |
| Modelio Nr. | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standartinis | IEC61009-1 |
| Nominali srovė (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lenkai | 1P+N |
| Nominali įtampa Ue (V) | 230 V |
| Nominalus dažnis | Kintamoji srovė 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 3000 A / 4500 A / 6000 A |
| Nominali impulsinė atlaikymo įtampa Uimp | 4000 V |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Momentinio atleidimo tipas | Kompaktinis diskas |
| Nominali liekamoji darbinė srovė In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Kreivė
Kontūras ir montavimo matmenys (mm)
Privalumas
1. Grandinių apsauga nuo trumpojo jungimo, perkrovos ir įžeminimo nuotėkio
2. Lengvas montavimas: Nuolatinės srovės jungiklius galima montuoti bet kuriame jungiklių skydelyje arba elektros dėžutėje, todėl juos lengva montuoti.
3. Jautrumas: Jie gali aptikti net nedidelį srovės nuotėkį į žemę
Lenkai
Paraiška
Miniatiūriniai MCB jungikliai yra profesionalūs ir plačiai naudojami pastatuose, gyvenamosiose patalpose, pramonėje, elektros energijos perdavime.
Kiti
Pakuotė
4 vnt. vidinėje dėžutėje, 80 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pagrindinė rinka
„MUTAI Electric“ daugiausia dėmesio skiria Viduriniųjų Rytų, Afrikos, Pietryčių Azijos, Pietų Amerikos ir Rusijos rinkoms.
Kodėl verta rinktis mus
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












