MUTAI CMTB1LE-63 2P liekamosios srovės valdomas grandinės pertraukiklis RCBO
Produkto informacija
RCBO apsaugo nuo elektros smūgio ir gaisro pavojaus, kurį sukelia įžeminimo gedimai ir viršsrovių srovės. Jis aptinka ir nutraukia srovės nuotėkį į žemę, paprastai vadinamą liekamąja srove, kuri gali atsirasti dėl netinkamų laidų, pažeistos izoliacijos arba sugedusios elektros įrangos. Be to, jis taip pat apsaugo nuo viršsrovių, kurias gali sukelti trumpieji jungimai arba perkrautos grandinės.
RCBO dažniausiai naudojami gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose, taip pat ir pramonės reikmėms. Jie ypač naudingi tais atvejais, kai reikalinga individuali grandinės apsauga, pavyzdžiui, virtuvėse, vonios kambariuose ir kitose vietose, kur elektros įranga gali liestis su vandeniu.
| Produkto pavadinimas | RCBO liekamosios srovės valdomas grandinės pertraukiklis |
| Modelio Nr. | CMTB1LE-63 2P |
| Standartinis | IEC61009-1 |
| Nominali srovė (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lenkai | 2P |
| Nominali įtampa Ue (V) | 230 V |
| Nominalus dažnis | Kintamoji srovė 50/60 Hz |
| Nominali trumpojo jungimo apkrova Icn | 3000 A / 4500 A / 6000 A |
| Nominali impulsinė atlaikymo įtampa Uimp | 4000 V |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃~+40 ℃ |
| Momentinio atleidimo tipas | Kompaktinis diskas |
| Nominali liekamoji darbinė srovė In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Kreivė
Kontūras ir montavimo matmenys (mm)
Privalumas
1. Grandinių apsauga nuo trumpojo jungimo srovės
2. Grandinių apsauga nuo perkrovos srovės
3. Apsauga nuo įžeminimo nuotėkio
Lenkai
Paraiška
MCB plačiai naudojamas pastatuose, gyvenamosiose patalpose, pramonėje, elektros energijos perdavime.
Kiti
Pakuotė
3 vnt. vidinėje dėžutėje, 60 vnt. išorinėje dėžutėje.
Išorinės dėžutės matmenys: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pagrindinė rinka
Vidurio Rytai, Afrika, Pietryčių Azija, Pietų Amerika, Rusijos rinka ir kt.
Telefonas: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












